Böcek İlaçlama


Tiryaki temizlik olarak faaliyet gösteren böcek ilaçlama Steril Temizlik sizi rahatsız eden böcek ve haşerelerden kurtarıyor. Kastamonu ve çevresinde  %100 garanti veren böcek ilaçlama yapmaktayız.

 

Böcek ilaçlama konusunda oldukça profesyonel ekibimizle beraber ev , iş yeri , ofis , villa , cafe alanlarınızı özenle ve müşteri kalitesiyle temizliyoruz.

 

Böcek ilaçlama konusunda oldukça titiz davranmak gerekir. Evde yayılması ve ya iş yerinizde yayılması daha büyük ciddi sorunlara yol açabilir. Sizlerde hemen Tiryaki Temizlik olarak bizleri arayabilir teknik personel isteyebilirsiniz. 

 

Steril temizlik olarak sağlık bakanlığı onaylı uzman ekip kadromuzla temiz , hijyenik bir şekilde kokusuz ilaçlama yapıyoruz. İstanbul'un tüm semtlerine hizmet sağlıyoruz.

 

Tiryaki Temizlik İlaçlama Fiyatı

 

Fiyatlar sizin alanınıza göre değişiklik göstermektedir. Telefonla arayıp fiyat bilgisi için metrekare ölçülerinizi ve alan bilginizi bizimle paylaşınız. Ön keşif ücretsizdir. Kastamoun ve çevresinde fiyat teklifi iteyebilirsiniz..

 

En iyi böcek ilaçlama şirketi olmamızı sağlayan 7/24 telefon hizmeti , geniş eleman ağımız , profesyonel güler yüzlü ekip , en kaliteli malzemeleri kullanmamızdan dolayı müşterilerimize teşekkür ederiz.

 

Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

 

Fare İlaçlama   -   Pire İlaçlama   -   Hamam Böceği İlaçlama   -  Akrep İlaçlama