Hizmetlerimiz

Halı Temizliği

Firmamız çağımızın teknolojisini yakından takip ederek yeniliklere açık olmuştur. Sürekli gelişen ve yenilenen teknolojik halı yıkama makine sistemleriyle de kısa sürede büyümüştür.

 

Tiryaki Temizlik Firması’nın bu özelliği onu kısa sürede sektörün enlerinden biri haline getirmiştir. Tecrübe ve birikimleri ile diğer firmalardan farklı olan halı yıkama fabrikasında AR-GE çalışmalarına büyük önem verilmektedir. Yeni teknikler, tasarruflu yıkama çeşitleri, koruyucu yıkamalar, renk ve desen koruma gibi konularda sürekli çalışmalar yapılmaktadır.

 

Firmamız sürekli çözüm arayışlarında olup kusursuz hizmet anlayışı ile bu sektörün gelişimi için de çalışmalar yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Rakipleri tarafından sürekli takip ve taklit edilen şirketimiz bu yönüyle de sektöründe kalite artışının sebeplerindendir. Eğitimli bir kadro tarafından kurulan halı yıkama fabrikasında aynı zamanda eğitim düzeyi yüksek ve insan ilişkilerine önem veren güler yüzlü profesyonel bir kadroya sahiptir.

 

Tiryaki Temizlik başlıca Kastamonu ve çevresinde müşteri memnuniyeti açısından sıfır hata politikası ile çalışmaya devam etmektedir.