Oturma Grubu ve Koltuk Yıkama


Oturma Grubu ve Koltuk Yıkama


Firmamız uzun yıllardan beridir konusuna işine hakim olarak oturma grubu ve koltuk yıkama alanında uzman ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.Koltuk yıkama, halı yıkama, halıfleks yıkama gibi birçok konuda faaliyet göstermektedir. Tiryaki temizlik olarak uygun fiyat seçenekleriyle en kaliteli şekilde Kastamonu ve ilçeleri Oturma Grubu ve Koltuk Yıkama olarak sizleri kaliteyle buluşturuyoruz.

Kastamonu Koltuk Yıkama olarak bir telefonla bize ulaşarak sahadaki personellerimiz ile işinizi profesyonel şekilde yapıyoruz. Güçlü leke çıkarıcı malzemeler ile kullandığımız ürünler sizin koltuk üzerinde biriken tiftik, yağ tabakası, kiri pası her şeyi  en mükemmel şekilde temizleyip kirleri çıkarıyoruz.

Koltuğunuzun modeline şekline göre kaliteli kir sökücü deterjanlar kimyasal olmayan özellikle işlemi gerçekleştiriyoruz.

Koltuk ve ya çek yatlarınızı yerinden kaldırmadan, sökmeden  eşyalarınıza hiç bir zarar vermeden yapıyoruz.Yaz mevsiminde 1 saat içinde , Kış mevsiminde 3 - 4 saat içinde koltuklarınız eski kuruluğa gelecektir. Kastamonu gibi şehirlerde ev temizliği büyük sorundur. Evdeki koltuk ve halının temizliği gerçekten önemlidir.

Deri koltuklarda yıkama işlemi yapılması önerilmez. Bunun yerine özel dezenfektanlar ile yüzeysel temizlik öneriyoruz. Bu sayede zararlı canlılar ve mikroorganizmalar da yok edilmiş olur. Kastamonu ucuz koltuk yıkama hizmeti sunmaktan sizlere mutluluk duyuyoruz